Çevre

Mobilite günümüzde hızla yükselen bir trend konumundadır. Küresel hareketliliğin çok fazla olması beraberinde küresel kirlilik ve ısınmayı da getiriyor.

Egzoz sistemleri bazen çevre kirliliğinin, karbon salınımının sorumlusu gibi bile gösterilebiliyor. Oysa ki Ağar Oto Egzoz San Tic. A.Ş. olarak çevreye çok daha duyarlı ürün geliştirme konusunda küresel rakiplerimizle yarışıyoruz.

Ağar Oto Egzoz San Tic. A.Ş. egzoz sistemleri çevre dostu bir firmanın çevreye hassasiyetinin ürünleridir. Yaşanabilir bir dünya sürdürülebilir bir büyüme mottosuyla hareket eden Ağar Oto Egzoz San Tic. A.Ş., uluslararası kalite standartlarını kapsayan belgelendirilmiş hizmet yeterliliğiyle doğa dostu ürünler üretmeye devam edecektir.

Ağar Oto Egzoz San Tic. A.Ş. üretim hattında egzoz sistemleri, katalitik konvertör, susturucu ve çıkış boruları gibi ürünlerin her birinin çevre dostu fonksiyonları sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede daha az emisyon gazı salınması sağlanmaktadır.

Ağar Oto Egzoz San Tic. A.Ş. egzozları, egzoz emisyon ölçümlerinde çevreyle dost ve minimum düzeyde emisyon salınımı konusunda çok iddialı olduğunu göstermektedir.